تایل های پشت چسب دار آلومینیومی

ALUFLEXTILE | Aluminium Decorative Tiles

معرفی محصول:

پوششی دکوراتیو با قابلیت نصب آسان و کاربردی وسیع در دکوراسیون داخلی می باشد.

با استفاده از ALUFLEXTILE می توان سطوحی بسیار شیک ، جذاب و مجلل با درخشندگی و رنگ های خیره کننده و منحصر به فرد ایجاد نمود. ALUFLEXTILE بر روی سطوحی نظیر سقف ، دیوارها ، پس زمینه ها ، بین کابینت ها در آشپزخانه ، روی فضاهای لابی ومشاعات ، دور ستون ها ، روی درب ها و مبلمان ، کابین آسانسور و ویترین ها کاربرد دارد.

ALUFLEXTILE که به فرم صفحات تایلی شکل عرضه می گردد محصولی جدید و متشکل از قطعات کوچک با رویه آلومینیومی از جنس مشابه آلومینیوم کامپوزیت و به ضخامت ۴mm می باشد . مجموعه این قطعات کوچک که به اشکال مختلف (مربعی ، مستطیلی ، شش ضلعی و …) و سایز های مختلف (100×100- 50×50 – 25×25 – 15×15 – 10×10 میلیمتر ) تهیه می گردند ، توسط فوم خود چسب قوی که در پشت آنها قرار دارد تشکیل یک تایل یکپارچه را به ابعاد حدود ۳۰ ۳۰x سانتیمتر می دهند.

رویه آلومینیومی ALUFLEXTILE دارای طرح های سطوح مختلف ( آینه ای ، مات ، برسی ، برجسته و …..) و رنگ بندی های بسیار زیبا و متنوع و با کیفیت بالا می باشند که در انواع تک رنگ ، میکس ، ترکیب رنگ و یا با نقوش و تصاویرزیبا و حتی سفارشی (علاوه بر کدهای اصلی موجودی شرکت آژیراک برج) عرضه می گردند.

خود چسب بودن ALUFLEXTILE امکان نصب آسان آن را بر روی کلیه سطوح فراهم می نماید . این تایل ها کاملا” منعطف بوده و لذا به سادگی بر روی سطوح قوس دار نیز کار می شود ، به سادگی با کاتر از محل درز بین قطعات کوچک برش زده می شود و در صورت رعایت برخی نکات ساده، مانند یک برچسب قوی توسط افراد غیر حرفه ای نیز قابل نصب است. چسبندگی آن برروی سطوحی نیز کاشی ، سنگ ، سرامیک ، فلز و شیشه و سطوح تمیز یا رنگ آمیزی شده عالی بوده و در هرحال سطح زیر کار می بایستی عاری از هرگونه گرد و غبار ، چربی و یا رطوبت باشد. ALUFLEXTILE پشت چسب دار بندکشی نمی گردد و برای سطوح فضاهایی که مستقیما” در معرض آبریزش یا رطوبت بالای دائمی قراردارند نظیر حمام ، استخر یا سطوح مرطوب سرویس ها و همچنین فضاهای خارج از ساختمان توصیه نمی گردد.